ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT Z ANGIELSKIEGO
W CENTRUM EGZAMINACYJNYM BRITISH COUNCIL


KIM JESTEŚMY?
British Council ma biura w 110 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 75 lat wdrażając projekty, wspierając lokalne inicjatywy, ucząc angielskiego i organizując egzaminy. Tylko w ciągu ostatnich 5 lat ponad 150 tysięcy osób w Polsce zdobyło, za naszym pośrednictwem, brytyjskie kwalifikacje i certyfikaty, które pomogły im w osiągnięciu celów zawodowych.

JAKIE EGZAMINY MOŻESZ Z NAMI ZDAĆ?
Angielski ogólny:

• International English Language Testing System – IELTS
• Egzaminy Cambridge English (YLE, KET, KET for Schools, PET, PET for Schools, FCE, FCE for Schools, CAE, CPE) - większość dostępna także w wersji komputerowej.
Angielski dla biznesu i profesjonalistów:
• egzaminy Cambridge English z biznesowego angielskiego (Business English Certificates - BEC) - dostępne także w wersji komputerowej
• dla prawników -  Test of Legal English Skills (TOLES)
Egzaminy uniwersyteckie i zawodowe:
Poza egzaminami z języka angielskiego British Council oferuje egzaminy czołowych brytyjskich instytucji zawodowych takich, jak ACCA, CIM.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.britishcouncil.pl
 
DLACZEGO Z NAMI ZDAWAĆ?
Elastyczność oferty - nasze egzaminy przeprowadzamy w sesjach:
I. Ogólnodostępnych - 
Termin testu, na którą mogą dokonać rejestracji:
1. kandydaci indywidualni za pośrednictwem strony www.britishcouncil.pl – przystępują oni do egzaminu w salach udostępnianych przez British Council
2. szkoły/instytucje zapisujące choćby jednego kandydata na dany poziom egzaminu. Szkoła zapisuje kandydatów korzystając z formularza zapisów grupowych, tzw. Block Entry Form, a kandydaci przystępują do egzaminu w salach udostępnianych przez British Council
3. szkoły/instytucje, które zdecydują się zorganizować egzamin we własnych pomieszczeniach, dla grupy co najmniej 20 kandydatów na poziom. Szkoła zapisuje kandydatów korzystając z formularza zapisów grupowych, tzw. Block Entry Form, a kandydaci przystępują do egzaminu w salach udostępnianych przez zgłaszającą ich szkołę.
II. Zamkniętych - Termin testu, który jest dostępny dla tych szkół/instytucji, które zdecydują się zorganizować egzamin we własnych pomieszczeniach, dla grupy co najmniej 20 kandydatów na poziom. Szkoła zapisuje kandydatów korzystając z formularza zapisów grupowych, tzw. Block Entry Form, a kandydaci przystępują do egzaminu w salach udostępnianych przez zgłaszającą ich szkołę.

Gwarancja jakości
• Nasze centra egzaminacyjne to doświadczenie, profesjonalizm, kadra godna zaufania i równe szanse dla wszystkich zdających.
• Egzaminy są opracowywane przez najwyższej klasy specjalistów i oferowane w ponad 130 krajach na świecie.
• Testy językowe są powiązane z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.
Międzynarodowa uznawalność
• Egzaminy z naszej oferty są jednymi z najczęściej uznawanych kwalifikacji.
• Certyfikaty są znane i doceniane na całym świecie – wiele z nich uznawanych jest w różnych formach przez instytucje państwowe, urzędy, biura imigracyjne i prywatne firmy. Szczegóły znajdziesz na www.britishcouncil.pl.
• Posiadając certyfikat w wielu przypadkach zyskujesz przewagę w procesie rekrutacji do pracy, na studia lub do szkoły średniej zarówno w Polsce jak i za granicą.

JAK NAS ZNALEŹĆ?
• British Council organizuje egzaminy w 14 miastach w Polsce, we współpracy z lokalnymi instytucjami oznaczonymi znakiem „Authorised Examinations Centre. In Association with British Council”.
• Na stronie www.britishcouncil.pl znajdziesz opisy egzaminów, kontakt do naszych centrów, szczegóły dotyczące rejestracji i strony organizacyjnej sesji.
• Współpracują z nami szkoły językowe w całej Polsce – o możliwość zapisania się na egzamin możesz zapytać bezpośrednio w szkole.
Polityka cookie    |    © British Council
Realizacja: Firmes | rozwiązania dla biznesu